TJ Spartak MAS Sezimovo Ústí

Oddíl České asociace SPORT PRO VŠECHNY (ČASPV)

Úvod  /  Cvičební hodiny  /  Akce pro děti  /  Akce pro všechny  /  Fotky  /  Další

Akce pro všechny:

Cykloturistika

V posledních letech velmi oblíbená akce organizovaná v době květnových státních svátků na 4 - 5 dní do různých koutů naší vlasti. Zajišťujeme ubytování, popř. dle možností stravu a z jednoho místa podnikáme výlety v délce 30 - 80 km, podle zdatnosti účastníků (jezdí i děti od 4 let).

Zde je na ukázku několik fotografií z roku 2005 (Slavonicko):

Lyžování v Savojských Alpách

Od roku 1996 pořádáme ve spolupráci s oblastním centrum ASPV v Plzni lyžařské zájezdy do Savojských Alp. Postupně jsme navštívili střediska Superdevolue, Val Frejus, Risoul a Valmeinier. Zájezdy jsou týdenní s 6-ti denní permanentkou, dopravou autobusem a vlastní stravou.

Několik ilustračních fotografií z minulých ročníků:

Mikulášský zájezd na Šumavu

Koná se pravidelně již dlouhou řadu let na začátku prosince, v posledních letech do oblasti Železnorudska, a je určen nejen pro cvičitele, ale i ostatní členy a přátele pobytu v přírodě. Podle sněhových podmínek je zaměřen na lyžařskou, popř. pěší turistiku. K tradičním zpestřením patří noční závod a pokud je to možné s ohledem na polohu ubytování, návštěva plaveckého bazénu v německém Zwieselu.

• Ročník 2004 se uskutečnil 9. - 12. 12. v hotelu Sirotek na Špičáku:

Sněhové podmínky na Špičáku... ...lyžovalo se jen na Lubáku Na Vel. Javoru se lyžovat dalo... ...někteří toho využili Společenský večer Někteří vyrazili na Falkenstein Všudypřítomná inverze

• Ročník 2005 se uskutečnil  8. - 11. 12., ročník 2006 7. - 10. 12. opět v hotelu Sirotek na Špičák

• V letech 2007 a 2008 jsme byli v hotelu Kolibřík na Špičáku

Buchtový turnaj

Každoročně koncem prázdnin pořádají naše volejbalistky turnaj pro ženy v odbíjené na který každá napeče jiný druh buchet. Pravidelně se ho účastní 6 – 8 týmů z okresu, které hrají okresní nebo krajský přebor.

Několik ilustračních fotografií z minulých ročníků:

2005:

2006:

Dřevěnice

Každý rok pořádá ASPV celostátní přebor v odbíjené jehož býváme pravidelnými účastníky. Republikové finále se koná zpravidla v
tradiční obci českého volejbalu v Dřevěnici u Jičína.

Cesta do dřevěnice vede vždy přes okresní a krajské kolo, které se nám v posledních letech daří vyhrávat.

2005 - v tomto roce se finále konalo výjimečně v Olomouci v rámci Festivalu sportu ASPV, kterého se zúčastnily pouze ženy

2006 - Dřevěnice, muži 1. místo, ženy 10. místo

2007 - Dřevěnice, muži 4. místo, ženy 12. místo